خدمات اصلی گرگان وب دیزاین

اینترنت مارکتینگ به عنوان بخشی از دیجیتال مارکتینگ شامل اجزای مختلفی میباشد و ما در گرگان وب دیزاین طیف گسترده ای از خدمات مرتبط را ارائه میدهیم. طراحی سایت به عنوان یکی از اجزای اینترنت مارکتینگ شناخته میشود و سئو جز جدایی ناپذیر طراحی سایت میباشد. امروزه در بیشتر کسب و کارها تبلیغات گوگل به عنوان سریع ترین و هدفمند ترین تبلیغ آنلاین مطرح میباشد

طراحی سایت

طراحی سایت (Web Design) بروز و کاربرپسند از مقدمات کسب و کار اینترنتی میباشد. طراحی سایت داینامیک و استاتیک برای پاسخ به نیازهای مختلف کاربران قابل ارائه میباشد. امروزه سایت ها بگونه ای طراحی میشوند که با وسایل مختلف از جمله موبایل و تبلت همخوانی داشته باشند. ایده طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) از همین جا شکل گرفته است

سئو

سئو یا بهینه سازی سایت بخشی از بازاریابی اینترنتی می‌باشد. سئو سایت کمک میکند تا محصولات یا خدمات شما بهتر توسط موتورهای جستجو درک شده ومشتری بالقوه به سمت سایت شما هدایت شوند. با بهینه سازی سایت در هنگام طراحی سایت می‌توان علاوه بر معرفی بهتر کالا و خدمات با قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایت نمایید.

تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل یکی از سریع ترین و بهینه ترین تبلیغات اینترنتی میباشد که بطور مستقیم به بازار هدف نمایش داده میشود. پلتفرم تبلیغات گوگل (google adwords) با امکانات گسترده نمایش تبلیغات بهترین بستر برای نمایش هدفمند تبلیغات میباشد تبلیغات گوگل این امکان را به تبلیغ کنندگان میدهد تا محصول و یا خدمات خود را بطور مستقیم به بازار هدف نمایش دهد.

چشم انداز گرگان وب دیزاین

پیشرو بودن در محصولات و خدمات دیجیتال مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ در کنار پیشرو بودن در بازار با به کارگیری نیروهای متخصص و ارائه خدمات بدون عذر و بهانه

ماموریت گرگان وب دیزاین

ارائه‌ی طیف گسترده‌ای از خدمات طراحی سایت، سئو، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات گوگل، با بهترین طراحی و کارکرد، و با مناسب‌ترین قیمت که تا حد امکان، قابل استفاده برای همه باشد.

طراحی سایت در گرگان و گلستان

طراحی سایت در گرگان وب دیزاین فرآیندی متفاوت دارد. طراحی سایت بر اساس نیازهای روزمره و متناسب با استانداردهای روز دنیا، ارائه راهکارهای نوین طراحی سایت با تمرکز بر طراحی سایت واکنشگرا .

طراحی سایت داینامیک در گرگان

سایت داینامیک مجموعه ای از صفحات است که در پاسخ به درخواست کاربر ساخته می شود و بیشتر محتوای آن از یک پایگاه داده فراهم می شود.

طراحی سایت استاتیک در گرگان

سایت استاتیک از اولین سایت هایی بود که طراحی شد. در وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود.

طراحی سایت حرفه ای در گرگان

رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز متنوع تر و کامل تر می گردد.

طراحی سایت ریسپانسیو در گرگان

سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است و با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف تغییر می کند

طراحی سایت شرکتی در گرگان

داشتن یک وب سایت کارآمد و توانا در امر اطلاع رسانی و معرفی شرکت در اینترنت، نیاز اساسی برای ادامه کار و حیات یک شرکت است.

طراحی سایت آموزشگاه در گرگان

سایت آموزشگاه بهترین جایی است که می تواند معرف سابقه و فعالیتها و مزایای آموزشگاه باشد. وبسایت آموزشگاهی که بخوبی طراحی و مدیریت شده باشد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در گرگان

طراحی سایت برای فروشگاه اینترنتی یکی از مصارف پر کاربرد طراحی سایت میباشد.خرید آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و امکان بررسی محصولات می شود

طراحی سایت ارزان در گرگان

برخی به دنبال طراحی سایت ارزان و کم هزینه می باشند، گاهی طراحی سایت می تواند در کمتر از یک روز انجام شود و نیازهای ابتدایی کاربران را براورده سازد.

طراحی سایت مجله اینترنتی در گرگان

امروزه بسیاری از روزنامه ها و مجلات سنتی یک سایت اینترنتی هم دارند و در آن مطالب و اخبار را سریعا و در هر مکانی در اختیار کاربران خود قرار میدهند.

سئو در گرگان

سئو و بهینه سازی سایت در گرگان

 خدمات سئو در کرج . سئو  یا بهینه سازی سایت (SEO / search engine optimization) بخشی مهم و تاثیرگذار از بازاریابی اینترنتی است تمرکز آن بر کلمات و واژه ها و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در جهت معرفی بهتر محصول و یا خدمات در اینترنت میباشد.سئو یا بهینه سازی وب سایت در کرج برای موتورهای جستجوگر به جهت افزایش بازدید سایت بسیار مهم است. سئو فرآیندی چند سطحی است که بخشی از آن در هنگام طراحی سایت انجام می شود. سئو کرج و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو عامل موثری برای ایندکس سایت شما درموتورهای جستجو است و کمک می کند مشتری بالقوه بیشتری را جذب نماید.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل برای معرفی محصول

شما در تبلیغات گوگل (ادوردز) می توانید محصول خود را معرفی نموده و موقعیت نمایش تبلیغ را مشخص نمایید به عنوان مثال انتخاب نمایید قصد دارید تبلیغ شما در چه کشورها و شهرهایی نمایش داده شود.

تبلیغات گوگل برای برندسازی

امروزه اکثریت کسب و کارها در حال انجام اینترنت وب دیزاین هستند؛ برندسازی از جمله اهداف مهم کسب و کار است که با تبلیغات گوگل به آسانی انجام میشود.

تبلیغات گوگل برای افزایش فروش

شما می توانید کلمات کلیدی را برای موتور جستجوی گوگل مشخص نمایید تا زمانی که کاربر کلمه مورد نظر را جستجو نمود سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.

تبلیغات گوگل برای توسعه کسب و کار

تبلیغات گوگل به عنوان پربازدید ترین تبلیغات اینترنتی و یکی از بهترین راهکارهای تبلیغات می باشد که می توان از آن در جهت توسعه کسب و کار بهره برد.

پروژه های به اتمام رسیده

انجام صدها پروژه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ بویژه در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و تبلیغات اینرنتی مانند تبلیغات گوگل

بیشتر

طراحی سایت

سئو

تبلیغات گوگل

مشاوره

دیجیتال مارکتینگ

گام هایی برای افزایش رشد فروش محصولات و خدمات و توسعه کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ در چهار مرحله.

1.

مشخص کردن اهداف

قبل از شروع هر فعالیت بازاریابی و در قدم اول باید اهدافی قابل‌اندازه‌گیری، قابل‌دستیابی، واقع‌گرایانه و زمان‌بندی‌شده‌ای برای آن مشخص کنید.

2.

انتخاب بسترها و ابزارها

بسترها و ابزارهای دیجیتالی مانند اینترنت، شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و... با توجه به اهداف مورد نظر انتخاب کنید

3.

اطلاع رسانی و تبلیغات

کلیه روش های اطلاع رسانی ، تبلیغات و ارتباط بامشتریان از طریق سیستم ها و رسانه های دیجیتالی انتخابی را پیاده سازی و اجرا کنید

4.

تحلیل و بررسی نتایج

تلاش کنید رفتار کاربران و مخاطبان را از طریق کانال هایی مثل وب سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی بررسی و تحلیل کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید

خدمات متفاوت در گرگان وب دیزاین

گرگان وب دیزاین یکی از زیر مجموعه های " مشاورین دیجیتال مارکتینگ ایران " ارائه دهنده خدمات توسعه کسب و کار از طریق فضای دیجیتال و اینترنت می باشد. سال ها تلاش همکاران ما در زمینه بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی موجب بهبود و توسعه کسب و کار بسیاری از مشتریان و صاحبان کسب و کار گردیده است. ارائه خدمات طراحی سایت ریسپانسیو و سئو و بهینه سازی آن برای گوگل و تبلیغات گوگل از این موارد میباشد.
در دوره کنونی که تبلیغات و بازاریابی سنتی کارایی سالهای قبل را ندارند، بهترین مکمل و جایگزین برای آن، بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ برای توسعه کسب و کار می باشد.

1000+

خدمت ارائه شده

موفقیت کسب و کار شما

نتیجه تلاش همکاران ما در گرگان وب دیزاین

کد نوشته شده

مشاوره

پروژه انجام شده

مشتری راضی

هنوز مطمئن نیستید؟

مشاوره رایگان